Kriochirurgia - wskazania, leczenie

Kriochirurgia to popularna, bardzo bezpieczna i praktycznie bezbolesna metoda leczenia, która polega na miejscowym i kontrolowanym niszczeniu zmian poprzez ich zamrażanie. Od wielu lat jest z powodzeniem stosowana w walce z rónymi chorobami dermatologicznymi. Polecana jest zwłaszcza dla pacjentów, którzy zmagają się z takimi schorzeniami, jak np.:Jakie są wskazania do kriochirurgii?

  • BRODAWKI WIRUSOWE (skórne narośla powstałe w wyniku infekcji wirusem HPV, czyli brodawczaka ludzkiego; zmiany najczęściej zlokalizowane są na dłoniach i stopach).

Do usunięcia zmian skórnych wykorzystuje się urządzenie kriochirurgiczne, w którym w trakcie zabiegu wykorzystywane są przez lekarzy dermatologów ciecze kriogeniczne w postaci czynników chłodniczych. Ciecze te, dzięki swoim właściwościom są nieaktywne chemicznie, niepalne i bardzo bezpieczne w użyciu.

Istnieje wiele technik zamrażania (ciekły azot, podtlenek azotu czy dwutlenek azotu) i tak naprawdę wybór odpowiedniego sposobu usunięcia zmian zależy w dużej mierze od jej rodzaju oraz od preferencji i doświadczenia lekarza przeprowadzającego zabieg.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Czytaj również

 

Cennik konsultacji

KONSULTACJE

CENA

Konsultacja dermatologiczna dla dorosłych

260 – 280 zł

Konsultacja dermatologiczna dla dzieci

260 – 280 zł
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12