Telemedycyna - skorzystaj z porady lekarza przez telefon


Telemedycyna to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które bez wychodzenia z domu chcą uzyskać poradę Telemedycyna - konsultacja dermatologiczna przez telefonspecjalisty. Za pomocą telefonu (w tym darmowej aplikacji WhatsApp) możesz m.in.

  • porozmawiać z lekarzem na temat swoich problemów i wątpliwości związanych ze stanem zdrowia,
  • uzyskać cenne wskazówki dotyczące dalszego leczenia,
  • otrzymać e-skierowanie na badani i e-receptę do zrealizowania w aptekach na terenie całego kraju.

Konsultacje dermatologiczne i alergologiczne online skierowane są do wszystkich osób zmagających się z chorobami skóry (łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry, trądzikiem, egzemą innymi) oraz alergiami pokarmowymi, wziewnymi, kontaktowymi czy iniekcyjnymi.

Nasi lekarze dostępni są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.

 

Zadzwoń 22 841 01 12 (jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 8:00-20:00)

UMÓW SIĘ ONLINE – CAŁĄ DOBĘ

 

Konsultacje online – dla kogo?

  • osobom, które chcą uzyskać szybką poradę lekarza dermatologa i alergologa,
  • wszystkim pacjentom, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji w ramach wizyty kontrolnej (rozwiązanie szczególnie zalecane tym, którzy na wizytę lekarską dojeżdżają spoza Warszawy – konsultacja telefoniczna pozwala nie tylko na zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na dojazd, a także kosztów z nim związanych).
  • osobom przebywającym za granicą, nie mających możliwości konsultacji z lekarzem dermatologiem lub alergologiem w miejscu, w którym się znajdują.

 

Konsultacje online – co warto wiedzieć?

  • sam wybierasz termin konsultacji – pracownicy naszego działu obsługi pacjenta pomogą Tobie w wyborze najodpowiedniejszego lekarza,
  • konsultacje opłacasz online szybkim przelewem lub tadycyjnym,
  • konsultacje odbywają się telefonicznie lub poprzez aplikację WhatsApp (lekarz kontaktuje się z pacjentem w wyznaczonym terminie).
  • istnieje możliwość przesłania bezpośrednio swoich wyników badań bądź zdjęć obrazujących zmiany. Zarówno w przypadku wyników badań, jak i fotografii prosimy o przesyłanie czytelnych skanów i obrazów w wysokiej rozdzielczości.

 

Warto wiedzieć! Ustawa z dnia 9 października 2015 r. o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw, gwarantuje pacjentowi prawo do uzyskania porad związanych ze staniem zdrowia za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności.

 

Zadzwoń 22 841 01 12 (jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 8:00-20:00)

UMÓW SIĘ ONLINE – CAŁĄ DOBĘ

 

Czytaj również

 

Cennik konsultacji

    KONSULTACJE CENA    

    Konsultacja dermatologiczna dla dorosłych

250 zł    

    Konsultacja dermatologiczna dla dzieci

250 zł   

 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, sprawdź wolne terminy zabiegów w Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie.

UMÓW WIZYTĘ ONLINE 
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12