Telemedycyna - skorzystaj z porady lekarza przez telefon

Telemedycyna to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które bez wychodzenia z domu chcą uzyskać poradę Telemedycyna - konsultacja dermatologiczna przez telefonspecjalisty. Za pomocą telefonu (w tym darmowej aplikacji WhatsApp) możesz m.in.

  • porozmawiać z lekarzem na temat swoich problemów i wątpliwości związanych ze stanem zdrowia,
  • uzyskać cenne wskazówki dotyczące dalszego leczenia,
  • otrzymać e-skierowanie na badani i e-receptę do zrealizowania w aptekach na terenie całego kraju.

Konsultacje dermatologiczne i alergologiczne online skierowane są do wszystkich osób zmagających się z chorobami skóry (łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry, trądzikiem, egzemą innymi) oraz alergiami pokarmowymi, wziewnymi, kontaktowymi czy iniekcyjnymi.

Nasi lekarze dostępni są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.

Konsultacje online – dla kogo?

  • osobom, które chcą uzyskać szybką poradę lekarza dermatologa i alergologa,
  • wszystkim pacjentom, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji w ramach wizyty kontrolnej (rozwiązanie szczególnie zalecane tym, którzy na wizytę lekarską dojeżdżają spoza Warszawy – konsultacja telefoniczna pozwala nie tylko na zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na dojazd, a także kosztów z nim związanych).
  • osobom przebywającym za granicą, nie mających możliwości konsultacji z lekarzem dermatologiem lub alergologiem w miejscu, w którym się znajdują.

 

Konsultacje online – co warto wiedzieć?

  • sam wybierasz termin konsultacji – pracownicy naszego działu obsługi pacjenta pomogą Tobie w wyborze najodpowiedniejszego lekarza,
  • konsultacje opłacasz online szybkim przelewem lub tadycyjnym,
  • konsultacje odbywają się telefonicznie lub poprzez aplikację WhatsApp (lekarz kontaktuje się z pacjentem w wyznaczonym terminie).
  • istnieje możliwość przesłania bezpośrednio swoich wyników badań bądź zdjęć obrazujących zmiany. Zarówno w przypadku wyników badań, jak i fotografii prosimy o przesyłanie czytelnych skanów i obrazów w wysokiej rozdzielczości.

 

Warto wiedzieć! Ustawa z dnia 9 października 2015 r. o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw, gwarantuje pacjentowi prawo do uzyskania porad związanych ze staniem zdrowia za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Czytaj również

 

Cennik konsultacji

KONSULTACJE

CENA

Telekonsultacja dermatologiczna dla dorosłych

250 zł

Telekonsultacja dermatologiczna dla dzieci

250 zł

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12