PROMOCJE

PROMOCJE

Zaawansowana diagnostyka zmian skórnych

Czy Twoje pieprzyki były już w tym roku u dermatologa?

Upewnij się, że niepozorne zmiany na Twojej skórze są bezpieczne! Regularne badanie znamion to najlepsza profilaktyka czerniaka. Powinno się je wykonywać raz w roku. Wykrycie nowotworu we wczesnym stadium daje 90-99% szans na całkowite wyleczenie.

CENA 

Wideodermatoskopia 1-5 zmian z omówieniem => 550 zł 
Wideodermatoskopia 6-10 zmian z omówieniem => 650 zł 

Dlaczego należy badać znamiona?

Wielu pacjentów bagatelizuje znaczenie regularnych badań skóry. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że wczesne wykrycie czerniaka może uratować życie. Dermatoskopia i wideodermatoskopia są niezwykle przydatnymi narzędziami, umożliwiającymi nam szczegółową analizę skóry i identyfikację potencjalnie niebezpiecznych zmian. Dzięki nim możemy szybko zdiagnozować nowotwory skóry w najwcześniejszych stadiach, co zwiększa szanse na skuteczne leczenie i pełne wyleczenie.

Jak wygląda badanie wideodermatoskopowe?

Zarówno dermatoskopia i wideodermatoskopia to techniki diagnostyczne, które pozwalają nam na szczegółową analizę zmian skórnych, niemożliwą gołym okiem. Badania są zupełnie bezinwazyjne oraz w 100% bezbolesne i mogą być wykonywane zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Do skóry pacjenta przykładana jest kamera, która pozwala na nawet 140-krotne powiększenie, i przyjrzenie się zmianom na ekranie. Na podstawie takiego obrazu lekarz stawia diagnozę. Przewagą wideodermatoskopii jest możliwość zapisania zdjęcia obserwowanych znamion, co pozwala śledzić jak zmieniają się one w czasie. Jest to szczególnie przydatne w przypadku zmian, które są trudne do prewencyjnego usunięcia ze względu na lokalizację lub stan zdrowia pacjenta (np. zmiany na twarzy, których usunięcie może zostawić blizny lub współistniejące choroby u pacjenta niosące większe ryzyko powikłań).

Więcej o wideodermatoskopii przeczytasz tutaj => DERMATOSKOPIA I WIDEODERMATOSKOPIA

 

Zadzwoń, dowiedz się więcej

22 841 01 12

(infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 8:00 - 20:00)

 Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12