Męska chirurgia intymna - Centrum Dermatologiczne Febumed

Męska chirurgia intymna

Leczenie męskich problemów intymnych

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmujemy się chirurgicznym leczeniem męskich problemów intymnych. Nasi lekarze chirurdzy specjalizują się w chirurgii małoinwazyjnej, w tym urologicznej obejmującej męskie narządy płciowe. W ramach chirurgii jednego dnia, wykonujemy zabiegi lecznicze związane z leczeniem stulejki – obrzezanie i plastykę napletka.

 

Lek. med. Aleksander Husak - chirurg w Centrum Dermatologicznym FEBUMED

dr Aleksander Husak

Specjalista chirurgii ogólnej. Na co dzień pracuje jako starszy asystent w Szpitalu Grochowskim na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Interesuje się chirurgią małoinwazyjną (laparoskopową), ogólną i onkologiczną.

 

Chirurgiczne leczenie stulejki, obrzezanie

Określenie „stulejka” oznacza utrudnienie, a nawet całkowite uniemożliwienie, odprowadzenia napletka poza żołądź. Nieleczona stulejka ma negatywny wpływ na życie seksualne przez ból podczas stosunku oraz niesie ze sobą groźne powikłania dla zdrowia. W zaawansowanych stadiach może powodować ciągłe utrudnienia w oddawaniu moczu lub doprowadzić do jego zupełnego zatrzymania. Pod napletkiem może dojść również do zakażeń bakteryjnych i infekcji dróg moczowych.

SChirurgia męska - leczenie męskich problemów intymnychtulejka usuwana jest przez obrzezanie - usunięcie w znieczuleniu zwężonego napletka a następnie zszyciu skóry prącia szwami. Po zabiegu zakłada się opatrunek oraz zaleca się odpowiednie pielęgnowanie linii szwów stosując krem z antybiotykiem (lub wazelinę) do czasu aż obszar zabiegowy będzie w pełni wygojony.

W naszym Centrum Dermatologicznym FEBUMED chirurgiczne usuwanie stulejki wykonywane jest przez doświadczonego chirurga specjalizującego się w zabiegach urologicznych. Dla komfortu pacjenta przeprowadzane jest zawsze w znieczuleniu miejscowym przy zachowaniu zasad antyseptyki i aseptyki, aby ograniczyć ryzyko powikłań.

  • Znieczulenie: miejscowe
  • Czas zabiegu: 1h
  • Cena zabiegu: 1500 zł

Rekonwalescencja: 2-4 tygodnie, ostateczny końcowy efekt uzyskujemy po około miesiącu od zabiegu, kiedy dojdzie do całkowitego zagojenia.

 

Zadzwoń 22 841 01 12 (pn-pt 7:30-20, sb 8:00-19:00)

lub

UMÓW SIĘ ONLINE – CAŁĄ DOBĘ

 

Chirurgiczna plastyka wędzidełka prącia

Plastyka napletka to zabieg chirurgiczny polegający na podłużnym nacięciu napletka (w jednym lub kilku miejscach) oraz jego poprzecznym zszyciu, co ma na celu jego poszerzenie. Wykonywana jest w przypadku małej stulejki a w przeciwieństwie do zabiegu obrzezania – napletek nadal zakrywa żołądź.

Zabieg plastyki krótkiego wędzidełka zalecany jest mężczyznom ze stulejką lub z wadą anatomiczną w budowie napletka polegającą na trudnościach w odprowadzeniu napletka poprzez pociąganie żołędzia ku dołowi. Powoduje to dyskomfort w życiu codziennym np. ból podczas oddawania moczu czy w trakcie współżycia lub wzwodu. W porę niezoperowane wędzidełko może ulec uszkodzeniu poprzez naderwanie lub przerwanie powodując intensywne i trudne do opanowania krwawienie.

  • Znieczulenie: miejscowe
  • Czas zabiegu: 30 min
  • Cena zabiegu: od 500 zł

Rekonwalescencja: do 2 tygodni.

Zadzwoń 22 841 01 12 (pn-pt 7:30-20, sb 8:00-19:00)

lub

UMÓW SIĘ ONLINE – CAŁĄ DOBĘ

 

Cennik

   KONSULTACJE I USŁUGI CHIRURGICZNE CENA    

Konsultacja chirurgiczna dla dorosłych i dzieci od 16 r. ż.

160 zł 

Chirurgiczne usuwanie stulejki

1 500 zł

Chirurgiczna plastyka wędzidełka prącia

od 500 zł

Czytaj również