Męska chirurgia intymna w Warszawie

Leczenie męskich problemów intymnych

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmujemy się chirurgicznym leczeniem męskich problemów intymnych. Nasi lekarze chirurdzy specjalizują się w chirurgii małoinwazyjnej, w tym urologicznej obejmującej męskie narządy płciowe. W ramach chirurgii jednego dnia, wykonujemy u osób dorosłych zabiegi lecznicze związane z leczeniem stulejki – obrzezanie i plastykę napletka. Przed zabiegiem zapraszamy na konsultację lekarską. Nasz chirurg sprawdzi czy nie ma przeciwskazań do jego wykonania. Omówi również jego przebieg i proces rekonwalescencji.

Lek. med. Aleksander Husak - chirurg w Centrum Dermatologicznym FEBUMED

 

Poznaj naszego chirurga

dr Aleksander Husak

Specjalista chirurgii ogólnej. Na co dzieńpracuje jako starszy asystent w Szpitalu Grochowskim na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Interesuje się chirurgią małoinwazyjną (laparoskopową), ogólną i onkologiczną.

 

 

 

 

 

 

Aleksander Husak - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Zabieg wykonujemy w naszych placówkach

PLACÓWKA: METRO STOKŁOSY

al. KEN 97 lok. U9, Warszawa

PLACÓWKA: METRO NATOLIN

ul. Belgradzka 52, Warszawa

PLACÓWKA: METRO DWORZEC GDAŃSKI

ul. Pokorna 2 lok. U25, Warszawa

Chirurgiczne leczenie stulejki, obrzezanie w Warszawie

Określenie „stulejka” oznacza utrudnienie, a nawet całkowite uniemożliwienie, odprowadzenia napletka poza żołądź. Nieleczona stulejka ma negatywny wpływ na życie seksualne przez ból podczas stosunku oraz niesie ze sobą groźne powikłania dla zdrowia. W zaawansowanych stadiach może powodować ciągłe utrudnienia w oddawaniu moczu lub doprowadzić do jego zupełnego zatrzymania. Pod napletkiem może dojść również do zakażeń bakteryjnych i infekcji dróg moczowych.

SChirurgia męska - leczenie męskich problemów intymnychtulejka usuwana jest przez obrzezanie - usunięcie w znieczuleniu zwężonego napletka a następnie zszyciu skóry prącia szwami. Po zabiegu zakłada się opatrunek oraz zaleca się odpowiednie pielęgnowanie linii szwów stosując krem z antybiotykiem (lub wazelinę) do czasu aż obszar zabiegowy będzie w pełni wygojony.

W naszym Centrum Dermatologicznym FEBUMED chirurgiczne usuwanie stulejki wykonywane jest przez doświadczonego chirurga specjalizującego się w zabiegach urologicznych. Dla komfortu pacjenta przeprowadzane jest zawsze w znieczuleniu miejscowym przy zachowaniu zasad antyseptyki i aseptyki, aby ograniczyć ryzyko powikłań.

  • Znieczulenie: miejscowe
  • Czas zabiegu: 1h
  • Cena zabiegu: 1700 zł

Rekonwalescencja: 2-4 tygodnie, ostateczny końcowy efekt uzyskujemy po około miesiącu od zabiegu, kiedy dojdzie do całkowitego zagojenia.

 

Chirurgiczna plastyka wędzidełka prącia w Warszawie

Plastyka napletka to zabieg chirurgiczny polegający na podłużnym nacięciu napletka (w jednym lub kilku miejscach) oraz jego poprzecznym zszyciu, co ma na celu jego poszerzenie. Wykonywana jest w przypadku małej stulejki a w przeciwieństwie do zabiegu obrzezania – napletek nadal zakrywa żołądź.

Zabieg plastyki krótkiego wędzidełka zalecany jest mężczyznom ze stulejką lub z wadą anatomiczną w budowie napletka polegającą na trudnościach w odprowadzeniu napletka poprzez pociąganie żołędzia ku dołowi. Powoduje to dyskomfort w życiu codziennym np. ból podczas oddawania moczu czy w trakcie współżycia lub wzwodu. W porę niezoperowane wędzidełko może ulec uszkodzeniu poprzez naderwanie lub przerwanie powodując intensywne i trudne do opanowania krwawienie.

  • Znieczulenie: miejscowe
  • Czas zabiegu: 30 min
  • Cena zabiegu: od 700 zł

Rekonwalescencja: do 2 tygodni.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty
w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w wybrane niedziele.

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 8:00 - 20:00

Zadzwoń >> 22 841 01 12

Cennik

KONSULTACJE I USŁUGI CHIRURGICZNE

CENA

Konsultacja chirurgiczna dla dorosłych i dzieci od 16 r. ż.

240 – 270 zł

Chirurgiczne usuwanie stulejki w Warszawie

1 700 zł
Chirurgiczna plastyka wędzidełka prącia w Warszawie od 700 zł
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12