Leczenie nadpotliwości pach - Centrum Dermatologiczne Febumed

Leczenie nadpotliwości pach

Nadpotliwość pach to bardzo przykra i uciążliwa dolegliwość, z którą zmaga się ok. 1-2% całej populacji. Mimo tego, że wciąż błędnie postrzegana jest za dolegliwość wieku dojrzewania, może występować w każdym wieku, nastręczając wielu niedogodności i dyskomfortu w codziennym życiu. Można niwelować ją w bezpieczny sposób dzięki substancji białkowej. Nadpotliwość - skuteczne leczenie wstydliwej choroby pach

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg leczenia nadpotliwości przy zastosowaniu substancji białkowej dedykowany jest pacjentom z nadpotliwością pierwotną pach. 

Dermatolog, przy użyciu zastrzyku, dokonuje śródskórnych iniekcji w miejsca odpowiedzialne za nadmierne wydzielanie potu.

Dzięki temu czasowo blokowane są impulsy nerwowe, które stymulują gruczoły do produkcji potu. Oznacza to, że następuje zatrzymanie ich czynności i zahamowanie pocenia się.

Zabieg jest bezpieczny, szybki i praktycznie bezbolesny - może być wykonany w trakcie pierwszej konsultacji lekarskiej. Ma długi czas działania, który wynosi średnio od  3 do 6 miesięcy. Może być przeprowadzany przez cały rok.

Jaka jest cena zabiegu?

 

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI PACH W WARSZAWIE

CENA

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową (pachy / stopy / dłonie)

1550 zł

 

Przyjdź do Centrum Dermatologicznego FebuMed (Warszawa) i odkryj zalety płynące z leczenia nadpotliwości. Zobacz, dlaczego warto leczyć się właśnie u nas.

 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, sprawdź wolne terminy zabiegów.

UMÓW WIZYTĘ ONLINE