Leczenie nadpotliwości pach w Warszawie - Centrum Dermatologiczne Febumed

Leczenie nadpotliwości pach w Warszawie

Nadpotliwość pach to bardzo przykra i uciążliwa dolegliwość, z którą zmaga się ok. 1-2% całej populacji. Mimo tego, że wciąż błędnie postrzegana jest za dolegliwość wieku dojrzewania, może występować w każdym wieku, nastręczając wielu niedogodności i dyskomfortu w codziennym życiu. Można niwelować ją w bezpieczny sposób dzięki substancji białkowej. 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Nadpotliwość - skuteczne leczenie wstydliwej choroby pachZabieg leczenia nadpotliwości przy zastosowaniu substancji białkowej dedykowany jest pacjentom z nadpotliwością pierwotną pach. 

Dermatolog, przy użyciu zastrzyku, dokonuje śródskórnych iniekcji w miejsca odpowiedzialne za nadmierne wydzielanie potu.

Dzięki temu czasowo blokowane są impulsy nerwowe, które stymulują gruczoły do produkcji potu. Oznacza to, że następuje zatrzymanie ich czynności i zahamowanie pocenia się.

Zabieg jest bezpieczny, szybki i praktycznie bezbolesny - może być wykonany w trakcie pierwszej konsultacji lekarskiej. Ma długi czas działania, który wynosi średnio od  3 do 6 miesięcy. Może być przeprowadzany przez cały rok.

Jaka jest cena zabiegu?

 

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI PACH W WARSZAWIE

CENA

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową (pachy / stopy / dłonie)

od 1550 zł

 

Zadzwoń 22 841 01 12 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 8:00 - 20:00)

lub

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12