Leczenie biologiczne łuszczycy

Leczenie biologiczne chorób dermatologicznych to jedna z najnowocześniejszych, a co za tym idzie, najbardziej innowacyjnych metod farmakoterapii stosowanych na świecie. Od ponad 30 lat z powodzeniem stosowane jest na świecie, w Polsce zyskało ono popularność dopiero w ostatnich latach.Co oznacza "biologiczne leczenie łuszczycy"?

Jest ono bardzo skuteczne, dlatego polecane jest przez lekarzy osobom z różnymi postaciami łuszczycy. 

Gdzie znaleźć informacje na temat leczenia biologicznego?

Informacje, które możemy odnaleźć w internecie na temat leczenia biologicznego są zazwyczaj przekazywane bardzo pobieżnie.

Lekarze zwracają uwagę, że w wielu przypadkach wiedza pacjentów o leczeniu biologicznym jest zbyt ogólna (należy pamiętać o tym, że każde badanie dotyczy konkretnego, indywidualnego przypadku).

Jeżeli więc jesteście zainteresowani tym zagadnieniem, warto udać się do dermatologa klinicysty, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu metod leczenia.

W naszym Centrum Dermatologicznym FebuMed w Warszawie (Warszawa) osobą, do której należy się zgłosić w sprawie leczenia biologicznego jest lek. med. Agnieszka Pszonak.

W trakcie konsultacji każdy z pacjentów będzie miał możliwość poznania swojego wskaźnika PASI (Psoriasis Area Severity Index) oraz uzyskania pełnych informacji:

  • Czy kwalifikujesz się do leczenia biologicznego?
  • Czy masz możliwość refundacji leczenia biologicznego przez Narodowy Fundusz Zdrowia
  • Uzyskanie dostępu do innych metod leczenia

 

Czytaj również

 

Cennik konsultacji

    KONSULTACJE CENA    

    Konsultacja dermatologiczna dla dorosłych

250 zł    

    Konsultacja dermatologiczna dla dzieci

250 zł   

 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, sprawdź wolne terminy zabiegów w Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie.

UMÓW WIZYTĘ ONLINE 
Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12