dr n. med. Agnieszka Pszonak opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

kasiakukwa
Polecam Panią doktor, była bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśniła i rozpoczynamy terapię która mam nadzieje w końcu pomoże.

anna.kielek95
Super, szybko I konkretnie bez kolejki Pani doktor zna sie na rzeczy I dobrze doradza po wysluchaniu problemow Osobiscie bardzo polecam.

Ewelina L.
Bardzo cierpliwa Pani doktor – wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie. Uspokoiła, poradziła, obejrzała znamiona. Jeżeli będę musiała znowu zaczerpnąć porady dermatologicznej – zapewne u dr Pszonak :)

Kamila M.
Pani doktor fachowo oceniła stan mojego zdrowia przy czym wcześniej byłam już u kilku lekarzy, którzy mi nie pomogli. Odczułam poprawę już po jednym dniu stosowania wypisanych maści. Cała wizyta zajęła dosłownie 10 minut.

Bartek
Polecam dr Pszonak, po zastosowaniu przepisanych przez nią leków dolegliwości szybko ustąpiły. Co ważne, Pani Agnieszka ma również życzliwe podejście do pacjenta i poświęca mu odpowiednią ilość czasu, można odczuć że angażuje się w wykonywaną pracę.

Artur
Jestem zadowolony z wizyt u Pani doktor.Pomogła mi wyleczyć moje dolegliwości. Konkretna, rzetelna, a do tego bardzo miła.