lek. med. Ewa Konca opinie pacjentów – Centrum Dermatologiczne Febumed

lek. med. Ewa Konca

dermatolog, wenerolog

~Gość
U pani Koncy leczę od lat trądzik już nie młodzieńczy, posiada wielką wiedzę i nie ucieka się od razu do antybiotyków jak większość lekarzy, stosuje również homeopatię, daje wiele wskazówek dotyczących żywienia i jego wpływu na skórę, poza tym a może przede wszystkim kontaktowa, miła, cierpliwa, nie odlicza ci czasu z zegarkiem, polecam!!

lorangyl
Bardzo przyjemna, miła no a przede wszystkim fachowa, uczulenie z którym miałam problemy od dwóch lat po przepisanej przez niej maściach odeszły jak ręką odjął.

Kaśka_D
Byłam pierwszy raz u Pani Doktor Ewy w zeszłym tygodniu. Wizytę uważam za bardzo udaną, a lekarkę za konkretną i rzeczową. Pani doktor poświęciła mi sporo czasu przede wszystkim na bardzo dokładny wywiad. Póki co, zaczęłam leczenie i czekam na pierwsze efekty. Namiar dostałam od znajomej, która również się leczyła u Pani Ewy, dlatego wiem, że jestem w dobrych rękach.

Maciej
Dr konkretna z dobrym podejściem do pacjenta… Widać, że posiada ogromną wiedzę. Jestem w trakcie kuracji, która trochę trwa ze względu na zaawansowanie choroby… Efekty już widać, ale jeszcze trochę przede mną…. Polecam wszystkim którzy borykają się z problemami skórnymi.

Malwinn85
Leczenie u Pani Ewy zaliczam do skutecznych. Pani doktor nie ordynuje leków na chybił trafił co jest dla mnie bardzo istotne. Krótko: konkretna, rzeczowa i skuteczna.

Danix
Dermatolog, którego można polecać innym. Uważam, że Pani Ewa jest ekspertką w dziedzinie leczenia chorób skóry. Duży plus za dokładnie i wnikliwie przeprowadzony wywiad. Już widzę u siebie dużą poprawę, a to dopiero początek leczenia.