Dermapen – odmładzanie skóry przez nakłuwanie

Dermapen – odmładzanie skóry mezoterapia mikroigłowaMezoterapia mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach dermatologicznych i kosmetologicznych. Uznawany jest za skuteczną i bezpieczną terapię indukującą powstawanie kolagenu mającego bezpośredni wpływ na strukturę skóry właściwej. Jego niedobór widoczny jest w postaci utraty jędrności, gładkości i nawilżenia naskórka. Może prowadzić do utrwalanie zmarszczek i bruzd.

Ratunkiem dla suchej, zniszczonej skóry jest zabieg przy użyciu Dermapena 4.0. To opatentowane urządzenie, które z powodzeniem wykorzystywane jest w celu profilaktyki przeciwstarzeniowej. Świetnie pobudza komórki skóry do pracy i wpływa na odbudowę ich struktury dzięki czemu skóra zyskuje zdrowy i naturalny wygląd.

 

 

Jak działa Dermapen 4.0?

Zabieg Dermapenem polega na kontrolowanym uszkodzeniu naskórka, do którego dochodzi w wyniku mechanicznego nakłuwania mikroigłami znajdującymi się w jego nasadce. Dzięki temu pobudzana zostaje produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – białek i organicznych związków, które naturalnie występują we wszystkich organizmach. Mają one bezpośredni wpływ na wygląd skóry, a ich braki widoczne są w postaci skórnych niedoskonałości – zmarszczek, bruzd, suchego i szorstkiego naskórka.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Dermapenem 4.0?

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 4.0 to zabieg polecany wszystkim osobom chcącym:

  • Spłycić zmarszczki i bruzdy,
  • Ograniczyć widoczność rozstępów,
  • Poprawić jędrność i elastyczność skóry,
  • Ujednolicić koloryt skóry i rozjaśnić przebarwienia,
  • Zredukować blizn potrądzikowe lub oparzeniowe,
  • Obkurczyć rozszerzone pory na twarzy.

Jak wygląda zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa wykonywana jest przy pomocy urządzenia Dermapen 4.0, które swoim kształtem i wyglądem przypomina gruby mazak. Zabieg przy jego użyciu może być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym poprzez podanie na skórę maści znieczulającej, dzięki czemu jest on bezbolesny dla pacjenta. Trwa zazwyczaj 30-45 min, zależnie od stanu naskórka, i wykonywany jest przy zastosowaniu indywidualnie dobranego preparatu odżywczego.

Zalety zabiegu i czas rekonwalescencji

Zabieg urządzeniem Dermapen 4.0 umożliwia szybsze przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Odpowiednio dobrany koktajl mezoterapeutyczny poprawia w widoczny sposób stan i jakość skóry. W odróżnieniu od innych, klasycznych zabiegów kosmetologicznych, mezoterapia mikroigłowa ma krótki okres rekonwalescencji.

Bezpośrednio po zabiegu skóra pacjenta jest zaczerwieniona. Może wystąpić delikatny obrzęk, ściągnięcie skóry i uczucie pieczenia. Ma to jednak charakter przemijający i ustępuje średnio po 7 dniach od zabiegu. Po tym czasie może wystąpić delikatne złuszczanie naskórka. 

Aby zminimalizować skutki uboczne zabiegu, należy stosować preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry dostosowane indywidualnie przez kosmetologa w ramach profilaktyki pozabiegowej.

 

 

 

Cennik

DERMAPEN 4.0 - MIKRONAKŁUWANIE CENA
Twarz 650 zł
Twarz, szyja 750 zł
Twarz, szyja i dekolt 850 zł

 

Zadzwoń i umów wizytę 22 841 01 12