Leczenie bezsterydowe - Centrum Dermatologiczne Febumed

Leczenie bezsterydowe

Łuszczyca oraz atopowe zapalenie skóry to choroby o długotrwałym przebiegu i tendencji do nawrotów. W przypadku chorób przewlekłych istotną kwestią, poza skutecznością, jest bezpieczeństwo terapii i zminimalizowanie działań niepożądanych. 
W naszym Centrum Dermatologicznym leczeniem pierwszego wyboru jest leczenie bez sterydowe, jako najbardziej skuteczne, bezpieczne, bez dodatkowych obciążeń dla organizmu. Dzięki podjęciu takiego leczenia, łuszczyca i atopowe zapalenie skóry mogą nie dawać widocznych objawów.


Poniżej przedstawiamy zdjęcia osób, które stosowały – polecane przez zespół lekarzy dermatologów – produkty Dr Michaels. Zdjęcia „przed” i „po” kuracji, świadczą o tym, że są to preparaty skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. W Centrum Dermatologicznym FebuMed w Warszawie można stosować je pod kontrolą lekarza dermatologa.

 

Wszystkie preparaty można nabyć w Centrum Dermatologicznym FebuMed (Warszawa)  lub zamówić na oficjalnej stronie dystrybutora Dr Michaels.


Stosując terapię bez sterydową można liczyć na satysfakcjonujący efekt – złagodzenie stanu zapalnego, zlikwidowanie przebarwień, świądu i zaczerwienienia oraz redukcję zrogowaceń. Jednocześnie brak jest działań niepożądanych sterydów – ścieńczenia skóry, wyprysków, zmian osteoporotyczych. 

Umów się już dziś na konsultację dermatologiczną i rozpocznij nowy, udany etap w leczeniu łuszczycy.  

 

Zadzwoń pod numer telefonu 22 841 01 12, dowiedz się więcej.

 

UMÓW WIZYTĘ ONLINE