Lipoliza iniekcyjna - Centrum Dermatologiczne Febumed

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg niechirurgiczny będący doskonałą alternatywą dla liposukcji, potocznie zwanej odsysaniem tłuszczu. Przeznaczona jest dla osób, które poszukują nieinwazyjnych metod usuwania tłuszczu z okolic podbródka, ramion, pleców, brzucha, bioder czy pośladków. Lipoliza iniekcyjna - co to, jak przebiega zabieg, wskazania i przeciwwskazania, cena

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED w Warszawie zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonywany jest przez doświadczonych lekarzy dermatologów specjalizujących się w dermatologii estetycznej.

Jak przebiega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Lipoliza iniekcyjna polega na bezpośrednim wstrzyknięciu do tkanki tłuszczowej specjalnego koktajlu leków, który ma za zadanie doprowadzenie do rozpadu komórek tłuszczowych. 

Głównym składnikiem mieszanki jest fosfatydylocholina, inaczej zwaną lecytyną, mającą działanie lipotroficzne. Polega ono na załamaniu tkanek tłuszczowych w naturalnych procesach metabolicznych oraz zwiększeniu przepuszczalności błony, co w efekcie ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Zabiegi lipolizy iniekcyjnej polecane są dla pacjentów, którzy chcą ukształtować swoją sylwetkę bez użycia skalpela. Wykonywane są na ogół bez znieczulenia lub na prośbę pacjenta ze znieczuleniem miejscowym w postaci kremu nanoszonego na skórę.

Lipoliza iniekcyjna - kiedy widać efekty?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są średnio po 7-14 dnia od momentu wykonania. Przyjmuje się, że aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zabieg powinno się powtórzyć kilkukrotnie - najwcześniej jednak po tygodniu od pierwszego ostrzykiwania.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: Lipoliza iniekcyjna - co to, jak przebiega zabieg, wskazania i przeciwwskazania, cena

  • aktywna choroba nowotworowa,
  • cukrzyca,
  • choroby tarczycy,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • ostre infekcje bakteryjne,
  • znaczna otyłość (BMI>30),
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nadwrażliwość na jeden ze składników preparatu np. alergia na soję.

Zalecenia przed i po zabiegu

Lipoliza iniekcyjna jest bezpiecznym zabiegiem wykonywanym w celu modelowania sylwetki i redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Wskazaniem do zabiegu jest chęć widocznego zminimalizowanie cellulitu oraz zmniejszenia tkanki tłuszczowej.

Zabieg niesie za sobą małe ryzyko skutków ubocznych. Jeżeli wystąpią, mają charakter przemijający w postaci rumienia, obrzęku, bolesności i wrażliwości skóry w miejscu ucisku, w którym nastąpiła iniekcja.

Należy pamiętać aby bezpośrednio przed i po zabiegu nie stosować leków rozrzedzających krew (np. aspiryna) oraz pić dużo wody.
 

Cena zabiegu

LIPOLIZA INIEKCYJNA (MODELOWANIE CIAŁA)

CENA

Biodra

 

od 1190 zł

Brzuch

 

od 1290 zł

Bryczesy

 

od 1190 zł

Ramiona

 

od 1190 zł

Kolana

 

od 990 zł

Łokcie

 

od 990 zł

Ginekomastia

 

od 1190 zł

Plecy fałdy

 

od 1190 zł

Podbródek

 

850

Okolica pośladków

 

od 1290 zł

Gruby otłuszczony kark tzw. "byczy" kark

 

od 1500 zł

Ceny zabiegów nie uwzględniają ceny konsultacji medycznej.

 

Umów się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej w naszym centrum dermatologicznym FEBUMED w Warszawie i omów szczegóły zabiegu! Zadzwoń  22 841 01 12. 
 

UMÓW WIZYTĘ ONLINE